דלג לתוכן הראשי

מבצעים 

חדש על המדף

image alt
image alt

הכי נמכרים

תקנון:
1- האתר beautynails.co.il - -ביוטי ניילס (להלן: "האתר") מבית "טל ביוטי סנטר"
האתר הינו על רשת האינטרנט המנהל חנות וירטואלית לציבור הלקוחות ברשת.
2- כל אחד המבצע פעולה באתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש ולתקנון האתר, וכי לא תהא לו או למי מטעמו כל טענה או דרישה או תביעה נגד בעלי האתר או מפעיליו או מי מטעמם.
3- השימוש באתר מותנית למשתמשים מגיל 18 ומעלה, מובהר בזאת כי השימוש באתר ע"י קטינים כפוף לאישור הוריהם או האפוטרופוס החוקי שלהם.
4- המכירה מותנת לאחר מסירת פרטים אישיים מלאים, נכונים ומדויקים הכוללים : שם מלא, כתובת, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני תקינה ושייכת לגולש/רוכש.
5- דיוור:
הגולש מאשר בזאת לחברה לשלוח למכשיר הטלפון ו/או לכתבות הדוא"ל שימסור במסגרת הזמנת מוצרים, הודעות אלקטרוניות ו/או מסרונים, מעת לעת, הכוללים מסרים תפעוליים ושיווקים אודות המתרחש בחברה וכן כל תוכן אשר יראה לחברה כהולם לשליחה, לרבות תוכן פרסומי. הגולש רשאי להסיר עצמו מהפצת ההודעות על ידי משלוח הודעת תשובה לחברה או על ידי לחיצה על [קישור] להסרה מרשימת הדיוור.
6- מסירת הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית על פי רצונו של הלקוח ובהסכמתו, מילוי הפרטים מעיד על הסכמתו של הלקוח. מטרת מסירת הפרטים האישיים נעשית כדי לשמש ולספק את המוצרים ללקוח
7- המחירים המוצגים בכל שיטות המכירה כוללים מע"מ כדין, אלא אם צוין אחרת במפורש
8- אנו כמנהלי האתר נוקטים בכל האמצעיים העומדים ברשותה כדי להגן על פרטיות הלקוחות וסודיות הנתונים.
9- בעלי האתר בשום מקרה לא מעבירה נתונים, פרטים אישיים או כתובות דואר אלקטרוני לצד ג' שלא בהסכמה, למעט העברת פרטי העסקה לחברת האשראי לצורך חיוב ופרטי הלקוח לרשות הדואר או חברת השליחויות לצורך ביצוע האספקה.
10- מועדי האספקה יחולו רק לאחר מתן אישור עסקה מחברת האשראי .
11- כרטיס אשראי שנימסר על ידי גולש ואשר סורב ע"י חברת האשראי מהווה ראיה לביטול העסקה מבחינת החברה/האתר כמו כן לא יאושרו עסקאות לבעלי כרטיס אשראי חסום ו/או מוגבל לשימוש בדרך כלשהי
התשלום יתבצע באמצעות כרטיס אשראי, פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח. החברה לא תשא באחריות לכל נזק שנגרם לגולש או שיגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בשירות הסליקה
11 - מדיניות ביטול עסקה:
באפשרות הרוכש לבטל רכישת מוצרים תוך 14 ימים מיום קבלתם כשהם ארוזים באריזתם המקורית ,אשר לא נפתחו כלל ולא נעשה בהם כל שימוש.
באחריות הלקוח לשלוח את החבילה חזרה כשהמוצרים ארוזים היטב ובאריזתם המקורית
החזר הכספי על ביטול עסקה הינו 5% מדמי העסקה + דמי מישלוח (ע"פ המשלוח שנעשה שליח/נקודת שירות)
12 - ביטול עסקה ע"י החברה:
בעלי החברה/ אתר שומרת על הזכות לבטל עסקה בתנאים האלו: טעות במחיר המוצר, טעות בפירסום או תיאור המוצר או גולש/רוכש שיתנהל בחוסר יושר מול האתר.
החברה / האתר שומרת לעצמה את הזכות, לפי שיקולה הבלעדי, שלא לספק מוצר מסוים, במידה והמוצר אזל מהמלאי.
במקרה כזה נודיע ללקוח על ביטול עסקה, או לחילופין, תציע לו מוצר חילופי.
בעלי החברה/אתר עושה כמיטב יכולתה לתת שקיפות מלאה על המוצר ללקוח, תמונות המוצר, שם היצרן, הדגם, מפרט טכני מלא ככל האפשר, מידות ומשקל המוצר,
עם זאת התמונות המוצגות להמחשה בלבד
כל המוצרים המוצעים באתר הם מקוריים, חדשים, באריזתם המקורים ללא פגם ( אלא אם צוייין אחרת)
זכויות יוצרים:
זכויות היוצרים באתר, ע"פ דיני זכויות היוצרים התקפים בישראל, וע"פ אמנות בינלאומיות קיימות על: הטקסט, תמונות, איורים המופיעים באתר. כמו כן, קטעי הוידאו, גרפיקה, מאמרים ועוד.
חל איסור מוחלט לעשות שימוש בחומר המוצג באתרנו לרבות סילופו, פגימתו, או כל שינוי כזה או אחר, ו/או פעולה שעלולה לפגוע בכבודה של החברה, יתר על כן, אסור לגולש לשדר מחדש או לפרסם חומר זה ללא הסכמה מראש ובכתב מאת החברה להעתיקו או להפיצו בגרסה משנית או מחודשת.
שומרת לעצה את הזכות לשנות את המוצרים ואת מחיריהם בכל עת ללא הודעה מוקדמת.
מקום שיפוט:
על הסכם זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. מוסכם בזאת כי מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין הנוגע להסכם זה הינו בבית המשפט המוסמך בחיפה. בכל מקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה לבין הוראות הסכמים אחרים ו/או הוראות פרסומים אחרים בעניין אתרנו, יגבר תקנון זה
מש
תודה , טל וצוות ביוטי סטור